Читомо > Календар подiй > «Книги на Берлінале» запрошують видавців екранізувати свої бестселери

Календар подiй

«Книги на Берлінале» запрошують видавців екранізувати свої бестселери

27-11-2017 | 12:00

18-21 лютого 2018 року в Німеччині відбудеться Berlinale Co-Production Market – кіноярмарок за участі 550 продюсерів, дистриб’юторів, представників кіно- й телеіндустрії з усього світу, в рамках якого пройде конкурс «Книги на Берлінале» (Books at Berlinale).

Захід заснований у 2006 році з метою відбору найяскравіших художніх творів для створення екранізацій. Уже в січні будуть відібрані 10 книжок, що можуть бути екранізовані та продемонстровані на кінофестивалі A-Film. Конкурс «Книги на Берлінале» організовано спільно з Франкфуртським книжковим ярмарком.

Українські учасники (видавці, літагенти та інші власники прав) зможуть подати книжки на учать до 27 листопада 2017 року. До участі запрошують найперше книжки, що стали бестселерами або щойно видані твори, що «мають серйозний потенціал для кіноадаптацій».

berlinale_market_book

Організатори просять зважати також на цільову аудиторію – насамперед, продюсерів що працюють переважно з арт-хаусом. Заявлений середній бюджет екранізації складає 1-6 млн євро. Учасник зобов’язується надати англійський переклад твору або його частину на запит продюсера. Досі українські книжки поки не потрапляли у списки щорічних топів.

Більше інформації – на сайті організаторів. Заявку на участь можна завантажити за посиланням.

 

Нагадаємо, що екранізація «Причинної» Шевченка візьме участь у двох кінофестивалях, а фільм «Ворошиловград» отримав €35 тис. за перемогу в кінофорумі Connecting Cottbus

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe