Читомо > Календар подiй > За книгою коміксів «Смурфетка» проведуть майстер-клас для дітей

Календар подiй

За книгою коміксів «Смурфетка» проведуть майстер-клас для дітей

05-05-2018 | 12:00
м. Суми, книгарня «Є», вул. Соборна, 44

Дітей 6-12 років запрошують на знайомство з книгою коміксів «Смурфетка» (видавництво «Ірбіс-комікси») та іншими книгами цієї серії, а також майстер-клас із виготовлення наукової іграшки-дзиґи та дослідження її властивостей.

Читання дитячих коміксів – справжня захоплююча пригода! Веселі історії в малюнках з короткими написами підкорили хлопчиків і дівчаток з багатьох країн. Такі видання пробуджують у дітей інтерес до читання і прекрасно підходять для дозвілля. Вони розбурхують уяву, допомагають мріяти про великі пригоди, змушують замислитись над важливими життєвими речами навіть найменших. Тож ми вирішили почати знайомство з коміксами дивовижною серією про улюбленців дітей – Смурфиків.

Серед розмаїття коміксів історії з життя Смурфів стали улюбленим сюжетом для багатьох маленьких і навіть дорослих читачів. Веселі, розумні, дружні та добрі гномики – маленькі казкові істоти. Усі вони виглядають майже однаково: забарвлені в синій колір, зростом з три яблука, одягнені в білі штанці з отворами для маленьких хвостиків, а на голові носять обов’язковий для смурфів атрибут – білий ковпак.

Не схожі один на одного, кожен зі своїми захопленнями, смурфики, проте, мають дві риси, властиві всьому їхньому маленькому народові, – доброзичливість та чуйність. Мабуть, саме в цьому і криється секрет їх шаленого успіху: смурфики – уособлення всього найкращого, що може бути в людині.

Зрозуміти таємниці життя Смурфиків допоможуть комікси, а таємниці науки – наукові іграшки. Одну з таких – відому і загадкову дзиґу – виготовимо з учасниками «Дитячої суботи» і з’ясуємо, як працює та чим цікавий найпростіший гіроскоп. Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe