Читомо > Book Art > Святі писання: Біблія мовою емодзі

Book Art

Святі писання: Біблія мовою емодзі

24.06.2016 0 Автор:

У мережі з’явилася версія Біблії, написана емодзі – невеликими картинками, що використовують для листування в месенджерах і соціальних мережах. Крім смайлів, у новій версії є популярні сленгові вислови і скорочення. 

Біблія, одна з найбільш перекладених книг в історії, отримала оновлення ХХІ сторіччя. Загалом видання має  3300 сторінок, книжка з’явилася у продажу на iTunes.

Перекладач, що вирішив не називати своє ім’я, ідентифікує себе як «крутий-чувак-емодзі-з-сонцезахисними-окулярами». Також автор проекту запустив сайт, де кожен може перекласти мовою емодзі улюблену цитату з Біблії.

ClfrQ2SWMAAiMAz.jpg-large

«Я хотів зробити текст Біблії схожим на те, чим люди діляться в SMS, або твіти, скоротивши загальну кількість символів», – розповів він. Ідея переробити текст Біблії в мову емодзі народилася з твіттера @BibleEmoji.

Автор ідеї вважає, що «років через сто така Біблія точно буде існувати. Так чому б нам не зробити цю роботу – це ж прикольно». 

Для проекту він створив програму, яка з’єднує 80 емодзі з 200 відповідними словами. Процес перекладу зайняв півроку.

CevF0WiXIAEwv8q

Це видання з’явилося у часи зниження рівня релігійності серед молоді. Дослідницький центр з Америки Pew Research Center повідомляє про «зниження рівня релігійності, у тому числі менший зв’язок з християнськими церквами, у порівняні зі старшими поколіннями» у звіті за травень минулого року про релігію серед населення США.

 «Я вважаю, що нам потрібно більше перейматися поширенням миру і любові і менше тим, під якою церквою ми це робимо», – переконаний перекладач  Біблії мовою емодзі.

Він відмовився сказати, чи є християнином: «Я просто емодзі, і я погоджуюся з головним послання Ісуса». «Це було сильно», – додав він. – «Не знаю, чи передалося вам це через переклад».

За матеріалами The Guardian
Чільна світлина bandwidthblog.com
Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Iншi записи по цiй тематицi:

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe