Читомо > Book Art > «Крамниця Пані Аґнеси». Казка художниці

Book Art

«Крамниця Пані Аґнеси». Казка художниці

24.09.2013 0 Автор:

«Крамниця Пані Аґнеси» – це книжковий проект художниці Тетяни Карташевої. Відрізняється він особливим підходом авторки до його втілення: його цілком можна назвати книгою художника, адже і текст, і ілюстрації були створені самою Тетяною. Спершу «Крамниця Пані Аґнеси» задумувалась як дипломна робота ілюстратора, але вийшла за межі запланованої серії ілюстрацій. Відтак книжка постала як потужний художній симбіоз: красиві, майстерно виконані ілюстрації, якісний макет, душевний летеринг.

Крамниця Пані Аґнеси. Замок

Крамниця Пані Аґнеси

Крамниця Пані Аґнеси. Тетяна Карташева

Про те, як з’явилася ця робота, і хто долучився до її створення, нам розповіла сама авторка:

«Оскільки я не змогла визначитись із твором, до якого намалювати ілюстрації, то виникла думка написати казку самій. Щоб перевірити, чи ця ідея зовсім божевільна, я розповіла про неї доброму знайомому, філологу і великому знавцю шрифтів – Миколі Ковальчуку. Він мене заспокоїв, що не здуріла, ідею підтримав і пообіцяв допомогти, як з написанням казки, так і з дизайном книги».

Крамниця Пані Аґнеси. Тетяна Карташева

Та хіба не з божевільних ідей народжуються найкращі роботи?

Крамниця Пані Аґнеси. Процес

Крамниця Пані Аґнеси. Замок

«На щастя, керівником моєї дипломної став Сергій Якутович, Людина і Художник з великої літери. Він посміявся з моєї амбіційності, коли я притягла ілюстрації формату А2. Але підтримав у бажанні зробити гарну книжку».

А бажання у такій справі – головне. Основна частина роботи тривала півроку. Спочатку з’явився приблизний текст твору. Вийшла казка, що розповідає про дивовижні вигадані світи та реальну дружбу.

Крамниця Пані Аґнеси. Тетяна Карташева

Далі почався довгий та кропіткий процес створення ілюстрацій. Робота йшла від малесеньких замальовок, кольорових ескізів, до величезних акварельних аркушів.

Акварель – улюблена техніка художниці, що підтверджує і її нікнейм у ЖЖ l-aquarelle

Kramnycia14

Звичайно, будь-яка гарна книга – це завжди результат роботи цілої команди професіоналів. Допомогти в цьому проекті зголосилась також Віталіна Лопухіна, каліграф, творець чудових рукописних літер. Вона зробила каліграфічні написи для обкладинки книги. А над заголовкми всередені самої книги працювала Тетяна.

Крамниця Пані Аґнеси. Тетяна Карташева

Проект набрав значного розголосу на Біхенсі, потрапив у топ-новини, і відтоді Тетяна отримує повідомлення від людей з різних кінців світу, які цікавляться, де можна купити цю книгу. Тетяна сумлінно всім відповідає, що поки – ніде, і продовжує працювати над новими проектами, ознайомитися з якими можна на http://kartasheva.com.

Крамниця Пані Аґнеси. Тетяна Карташева

Крамниця Пані Аґнеси. Тетяна Карташева

Крамниця Пані Аґнеси. Тетяна Карташева

Крамниця Пані Аґнеси. Тетяна Карташева

А нам з читачами лишається побажати Тетяні та її казковому проекту такого ж казкового майбутнього і насолоджуватись.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe