Підліткова книжка

Поки я не впала

01.03.2017 0 Автор:

Номер стенду: В4.1

Олівер Л. Поки я не впала / Лорен Олівер ; переклад з англ. Вікторії Мальничук. — Видавнича група КМ-Букс, 2017. — 384 с. ISBN. 978-617-7489-44-2

Підлітковий роман практично відразу потрапив до списку бестселерів та став основою для однойменного фільму. В Україні реліз фільму відбувся  9 квітня 2017 р.
Головна героїня роману, Саманта Кінгстон, має все: красу, популярність, ідеального хлопця. І п’ятниця, 12 лютого, мала б стати просто черговим днем у її чудовому житті. Але натомість стає її останнім днем. Однак наступного ранку Саманта знову прокидається.
Їй доводиться сім разів проживати свій останній день протягом одного чарівного тижня, щоб розгадати таємницю своєї смерті — і зрозуміти справжню вартість того, що вона от-от втратить.

Ціна: 135 грн

Річ у тім, що ви, мабуть, можете собі дозволити очікування. Мабуть, для вас існує завтра. Мабуть, для вас існує тисяча завтра, чи три тисячі, чи десять – стільки часу, що в ньому можна плавати, кружляти, пропускати крізь пальці, як монети. Стільки часу, що можна марнувати його. І правда в тому, що в дійсності ніхто ніколи не знає, скільки у нього часу.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe