Підліткова книжка

Коли Марні була поруч

27.03.2017 0 Автор:

Номер стенду: B2.19

Робінсон. Дж. Ґ. Коли Марні була поруч : роман / Джоан Ґ. Робінсон ; переклад з англ. Володимира Чайковського. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 240 с. — Серія «Світовий бестселер рідною мовою». ISBN 978–966–917–111–5 

Анна — сирота і живе в названих батьків. Серед однокласників щирих друзів у неї немає… Та коли дівчинка опиняється в Літл-Овертоні, селищі на узбережжі, усе змінюється. Там вона знайомиться з Марні, яка живе в загадковому Домі на болоті. З новою подружкою можна ділитися секретами, з нею весело гратися в дюнах і ходити по гриби… Проте іноді Анні здається, що Марні несправжня…  Та й чи справжня сама Анна?

Ціна: 75 грн

Згадуючи про це тепер у потязі і вдаючи, ніби вона вивчає комікс (насправді давно прочитаний), дівчинка раптом похопилася: а чи в кого тут у вагоні не склалося враження, буцім вона — «тихе мишеня»?
Анна грізно насупила брови і вперше за весь час під вела голову, щоб непривітно поглянути на сусідів.
У кутку дрімав літній чоловік. Жіночка навпроти поправляла макіяж, поглядаючи в маленьке люстерко.
Анна зачаровано зупинила на ній погляд, відчула, що з її обличчя зникає насуплений вираз, і одразу перевела очі на іншу сусідку. Та пані теж спала.
Отже, «звичайний» вигляд зробив свою справу. Ніхто не звернув на неї уваги. Анна полегшено відвернулася до вікна. Вона дивилася на одноманітні паркани, що тяглися вздовж залізниці, на поодинокі фермерські будинки за парканами, на поля за тими будинками…
Дивилася і думала ні про що.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe