Дитяча проза і поезія

Привиди проти суперкрутих

26.02.2017 0 Автор:

Номер стенду: B2.33

Сульберґ А. Привиди проти суперкрутих [Текст] : повість / А. Аудгільд Сульберґ ; переклад з норв. Наталі Іваничук. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. — 200 с. – ISBN 978-617-679-381-6

Анне Беа тепер не впізнати! Дівчинка значно посміливішала, відколи ми бачилися з нею востаннє: вона тепер співає у гурті і навіть наважується поїхати у шкільну поїздку в гори. У цій мандрівці і її друзі, і суперкруті з вищої касти спізнають нові пригоди і більше дізнаються одне про одного. Їм доведеться розгадувати таємницю привида, що видає моторошні звуки, а вночі блукає коридорами колишнього закинутого готелю. Ох, такі страхіття вам і не снилися! Тим часом Анне Беа несподівано для себе стане учасницею любовного трикутника, з якого теж непросто виплутатися.

Ціна: 60 грн

Замовити книгу

Сльози так швидко набігли мені на очі, що я не встигла подивитися на стелю. Бо я вже здогадувалася… Але впевнилася тієї ночі, коли ми полювали на Чубчика, коли спустилися у льох, і я відчула тепло його руки, коли він схопив мене за рукав піжами… Хай Єспер милий та легкий у спілкуванні, але не в нього я закохалася. Я любила лише одного хлопця. Завжди любила. По-справжньому й дуже серйозно!

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe