Читомо > Місця > Незвичайна дитяча книгарня у Піднебесній

Місця

Незвичайна дитяча книгарня у Піднебесній

08.10.2014 0 Автор:

Читомо продовжує огляд незвичайних книгарень світу. Цього разу ми розкажемо про мережу дитячих книгарень Poplar Kids Republic Picture Bookstore, що в Китаї. Мережа особлива тим, що спеціалізується на продажі книжок-картинок, а ще своїм незвичайним інтер’єром.

china_bookstore_2

Перша книгарня Poplar Kids Picture Republic Bookstore з’явилася в Пекіні у 2005 році (саме вона й зображена на світлинах), згодом відкрилося ще дві – у Шанхаї та Шеньяні. Відкрила мережу організація Beijing Poplar Culture Project Со, яку заснувало японське дитяче видавництво Poplar Publishing Co.

china_bookstore_1

В асортименті книжки-картинки для дітей віком переважно від 0 до 8 років. Видання представлені китайською та іноземними мовами, зокрема японською та англійською.

Однак завітати сюди можна не тільки за книжковими покупками: маленькі відвідувачі мають змогу пограти в різноманітні ігри, почитати, вмостившись на м’якому кольорову килимку чи кріслах. Згадані крісла є спеціально сконструйованими круглими отворами у книжкових полицях, вони мають різний розмір, а всередині вкриті барвистою тканиною. До того ж ці місцинки добре освітлені й зручні.

3b

У закладі проходить чимало заходів: воркшопи з образотворчого мистецтва, сторітелінги, перегляди аніме-фільмів, вистави за мотивами дитячих книжок, лекції для батьків тощо.

2Large

Збудувала таку різнобарвну красу пекінська команда дизайнерів та архітекторів SAKO Architects, під проводом свого засновника – архітектора Keiichiro Sako. Команада відмовилася від традиційного способу облаштування книгарень, віддавши перевагу менш організованому, вільному простору. Пекінська філія Poplar Kids Republic Picture Bookstore має два поверхи: на першому – зала для проведення різноманітних заходів, на другому – власне, книгарня.

china_bookstore_5

У приміщенні всюди в’ється веселка: починаючи із залу на першому поверсі, стрічка тягнеться сходами до магазину на другому поверсі, де зачіпає полиці, столи, підлогу, стелю й, звиваючись поручнями сходів, повертається на перший поверх. Усього веселок 12, вони утворюють таку собі стежину, запрошуючи маленьких читачів до захопливого пошуку нових книг. Інтер’єр Poplar Kids Republic Picture Bookstore є чудовим прикладом того, що книгарню можна облаштувати не лише за допомогою полиць із відсортованими книжками.

Poplar Kids Republic Picture Bookstore має також онлайн-магазин, в якому представлено 385 назв книжок-картинок – майже всі видання для дітей віком від 0 до 8, лише чотири найменування пропонуються дорослим. Тематика видань різноманітна: розвивальна література, книги про науку, сім’ю, здоров’я, мистецтво тощо.

Адреса:

No. 39 East Third Ring Road,

Beijing Jian Wai SOHO West, Building 13 floor.

Читайте також: Автентика Acqua Alta: книги у гондолі й ваннах

Світлини із сайтів: designrulz.com, entertainmentdesigner.com, architecturelinked.com

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe