Читомо > Фетиш > Клатчі-книжки від української дизайнерки

Фетиш

Клатчі-книжки від української дизайнерки

03.12.2014 0 Автор:

Дизайнер Настя Воск (бренд vosk) створила лінійку дерев’яних клатчів-книг. Основа таких клатчів – липа і береза, які обтягаються полотном, натуральною або штучною шкірою. За бажанням сумку можна доповнити ручкою-ланцюжком. У планах – співпраця з українськими ілюстраторами. Коштують такі вироби 850-950 грн. Читомо вирішило дізнатися про книжковий фетиш більше у самої дизайнерки.

4_vosk– У світі клатчі у формі книжки дуже популярні. Чому ти почала ними займатися?

– doob – це проект мого головного бренду vosk. Перший клатч створила для подруги, яка мріяла про подібну річ. І потім фантазія понесла мене у цьому напрямку. Ми створюємо дерев’яні клатчі-книжки, які обтягуємо холстом, для максимальної подібності тактильних і візуальних відчуттів зі справжньою книгою. Але також починаємо експерементувати з обтяжкою шкірою та екошкірою.

– За яким принципом обираєш книжки?

– Кожний хендбег створюється під кожного клієнта. Тобто людина обирає найулюбленішу книгу чи конкретну обкладинку і потім вже ми робимо макет, який затверджуємо. Кожний клатч унікальний.

–Чому модницям має сподобатися така дизайнерська штука?

Тому що такий аксессуар не тільки трендовий, але й ще відображає особистість. Ми наповнюємося і формуємося книжками. Тому такий хендбег відразу описує стан, зацікавленості, вподобання і життєві орієнтири дівчини.

– Ти домовлялася за авторські права у дизайнерів обкладинок і видавців?

– На жаль, ні. Тому що кожний клатч-книга створюється під кожного замовника і досить складно це зробити маленькому бренду з України. Але наразі ми створюємо авторський проект, який не буде порушувати авторські права видавництв.

1_vosk - Copy

– Чи не хотіла б створити серію українських книг – на хвилі популярності всього українського, це би, певно, мало б успіх.

– Звичайно. Це дуже цікаво співпраювати з ураїнськими ілюстраторами. Зараз ми в пошуку людей, яких може зацікавити наш проект. Адже поєднання моди, книги та графіки – це досить незвично.

– А ти сама читати любиш? Чому віддаєш перевагу?

– Я дуже люблю поезію і класичну літературу. Одночасно читаю декілька книжок, тому що не можу сконцентрувати увагу на одній книзі. Зазвичай це художня література, професійна і поезія чи розповіді. Книги обираю за настроєм, періодом життя і потребі в певній інформації. Але бувають моменти, коли я не читаю, тому що занадто багато власних роздумів та думок.

Світлини з Facebook Насті Воск

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe