Читомо > Різдвяна вітрина новинок > Дитячі святочні книжки > У країні сирних коників. Ярина Винницька

Дитячі святочні книжки

У країні сирних коників. Ярина Винницька

24.11.2017 0 Автор:

Винницька Я. У країні сирних коників / Ярина Винницька ; худож.: Юлія Табенська, Олег Денисенко, Остап Лозинський — Львів : Terra Incognita, 2017. — 40 с. ISBN 978-966- 97596-9-6

“У країні сирних коників” — різдвяна казка зі Львова. Для дітей віком від 2 до 102 — усіх, хто досі вірить у Диво!
Різдвяний Львів з його ароматними смаколиками, гуцульські народні ремесла, захоплива історія про дівчинку Варварку, яка впродовж чарівної ночі напередодні Миколая мандрує на летючому ліжнику, потрапляє у різдвяні майстерні, знайомиться з Чорним Мольфаром і рятує Дух Різдва — все це помістилось у книгу розміром 30х30см.
Це мандрівка у світ унікальних різдвяних традицій і ремесел: разом з книгою ви навчитесь випікати миколайчиків, малювати гуцульські ікони на склі, ліпити сирних коників, в’язати солом’яних павуків, а також освоїте  львівську говірку – для цього ми спеціально приготували ілюстрований словничок галицьких і гуцульських слів.
Художнє оформлення книги — це творчий експеримент трьох унікальних художників — Юлії Табенської, всесвітньовідомого графіка Олега Денисенка та іконописця Остапа Лозинського. Ця казка — спроба повернути стан свідомості, коли ти віриш у Диво і в тебе немає анінайменшого сумніву — подарунки приносить Миколай. Це спроба повернути відчуття неймовірного затишку, коли тобі так солодко жити у цьому світі, але ти ще не знаєш, що цей стан називається любов’ю.

Ціна: 150 грн

Наша історія починається у старовинному місті Львові. Там, на вулиці Пекарській, де завжди пахне свіжоспеченим хлібом і підгорілою карамеллю, жила собі дівчинка Варвара. Про настання зими вона дізнавалася за зміною запахів — з початком грудня Пекарська пахтіла медом, помаранчевими цукатами і рожою (так у Львові називають варення із трояндових пелюсток). А це означало, що знані львівські пекарі почали готуватися до Різдва і бралися випікати пампухи, струдлі, медові пряники, роляди, завиванці — з маком, сиром, горіхами — і просто калачі з ярої пшениці.
Повітря настоювалося на святкових ароматах, і тому тут часто падав сніг зі смаком цвібака. Або медівника, перемащеного сливовим варенням. Із дахів звисали різнокольорові бурульки. Їх можна було відламувати і смоктати, як льодяники.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe