Читомо > Різдвяна вітрина новинок > Дитячі святочні книжки > Різдвяний гном. Свен Нордквіст

Дитячі святочні книжки

Різдвяний гном. Свен Нордквіст

19.10.2017 0 Автор:

Нордквіст С. Різдвяний гном / Нордквіст Свен; пер. зі швед. Г. Кирпи. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2016. – 128 с. – (Серія «Пригоди Петсона і Фіндуса»). ISBN: 978-966-10-3021-2

 «Не можна забагато обіцяти, – не раз думав дідуньо Петсон, коли пообіцяв котові Фіндусу, що до них на Святвечір прийде різдвяний гном. – Адже на світі немає ніяких гномів». Та потім нишком від кота він вирішив змайструвати гнома, який міг би рухатися й говорити. Та невдовзі змушений був визнати, що взявся за непосильне завдання.

Ті кілька тижнів перед Різдвом були дуже незвичні. Петсон здебільшого проводив час у столярні – все обмірковував і майстрував, тож у Фіндуса з’явилося відчуття, ніби його покинуто напризволяще. А ще йому було цікаво, хто той химерний невеличкий дідусь, що до них навідувався? Та попри все до Фіндуса таки прийшов його гном – достеменно такий, як він і хотів. Навряд чи Петсон міг собі уявити, що його винахід так добре спрацює.

Цікаво лишень, що ж, власне, сталося…

 Ціна: 125 грн

Замовити книжку

«Наступного дня Петсон відкидав надворі сніг і знов став міркувати про того гнома, якого пообіцяв Фіндусові на Святвечір. Не треба було обіцяти того, що не можна виконати. Тепер він не знав, як йому поводитися. Не можна ж просити когось із сусідів бути гномом для кота! Тоді всі подумають, що він з’їхав з глузду. А Петсон вирядитися гномом не міг, щоб не лишати Фіндуса в хаті самого.

“Ні, мені таки треба зробити гнома, – подумав Петсон. – Але… Я ж не можу просто поставити іграшкового гнома під дверима, він має рухатись, як справжній. Мені треба зробити рухому іграшку, що зможе постукати у двері, подати подарунок і піти геть. Та ще й привітати нас  із Різдвом. І як її зробити? Я не зумію. Нічого не вийде”»

 

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe