Дитячі святочні книжки

Ослик Марії. Ґунгільд Селін

23.11.2017 0 Автор:

Селін Ґ. Ослик Марії. / Ґунгільд Селін ; пер. зі шведськ. Галини Кирпи ; худож. Юлія Овчаренко. — Київ : Братське, 2017. — 72 с. : іл. ISBN 978-966-97727-0-1

Ослик – найбільший упертюх і нечупара в Назареті. На нього годі ди­витися без сліз. А скільки прикрощів він завдав своєму господареві! Та одного дня віслючок зустрічає дивовижну молоду жінку на ім’я Марія. Її доброта й турбота створили з віслючком диво. Але найбільше Диво ще тільки чекає на героїв і читачів цієї книжки. Зворушлива різдвяна історія шведської письменниці Ґунгільд Селін завоювала серця читачів у багатьох країнах світу. Книжку видано в популярному форматі адвент-календаря.

Ціна: 125 грн

Купити книжку

Нараз озвалися веселі цвіркуни, яких називають цикадами, що також сиділи на оливі. Вони сюрчали так пронизливо, що осликові заклало вуха. Але цикади вважали, що вони дуже гарно сюрчать: це так вони, мовляв, радіють Маріїному дитяті. Коли ж вони зрештою замовкли, вівця вчетверте глибоко вдихнула повітря. І хоч загалом Таємницю проказують повагом і врочисто, вівця проторохтіла дуже швидко:

– У Марії буде дитина. Син.

Зразок Ослик Марії

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe