Читомо > Календар подiй > Зимова літшкола ЦЛО запрошує учасників

Календар подiй

Зимова літшкола ЦЛО запрошує учасників

11-02-2017 | 10:00
с. Микуличин, гостинний двір «АртГір», Івано-Франківська область

6-11 лютого в Карпатах відбудеться найбільша неформальна літературна подія зими – «III Зимова літературна школа».

Відомі письменники поділяться літературним досвідом і практичним інструментарієм письма. У програмі – 6 днів насиченого відпочинку в горах, інтенсивного навчання та неформальне спілкування з письменниками і однодумцями.

Обов’язкова попередня реєстрація учасників.

Лектори – відомі та професійні письменники, видавці, літературознавці та критики – Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Олександр Бойченко, Галина Крук, Ростислав Семків, Любко Дереш, Володимир Арєнєв та Євгеній Стасіневич.

Літшкола – це 6 днів цікавого і корисного відпочинку та навчання в Карпатах, неформальне спілкування з письменниками і однодумцями, незабутні враження і нові знайомства.

У програмі:

 • 20 годин лекцій та майстер-класів;
 • 30 годин практичних занять у групах (creative writing), аналіз і обговорення текстів учасників;
 • літературні вечори та барбекю-паті;
 • походи в гори, екскурсії, художній аналіз текстів, консультації лекторів, літературні ігри та маса неформального спілкування з лекторами і учасниками.

Учасники дізнаються про теоретичні аспекти літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. У результаті школи кожен напише хороший текст, який пройде критику і обговорення колег.

Лектори розкажуть про:

 1. сюжет і персонаж (обов’язкові елементи сюжету, особливості композиції та форми; як і навіщо порушувати загально прийняті правила; особливості конструювання головного героя і його взаємодія з іншими типами персонажів; система світоглядів, мотивацій і конфліктів; як змусити читача переживати за долю персонажів);
 2. мова і стилістика (робота над художніми деталями і метафорами, авторською мовою, діалогами, різними стратегіями оповіді);
 3. теорія художнього аналізу тексту (критерії якісного тексту; як навчитися читати як письменник, creative reading);
 4. редагування тексту і підготовка до публікації (як навчитися критикувати власні тексти; чим зацікавити видавців; яких типових помилок уникати авторам-початківцям).

Кожен учасник сплачує організаційний внесок.

Вартість:

 • до 20 січня включно – 4000 грн
 • до 30 січня включно – 4500 грн
 • після 30 січня – 5000 грн

У вартість входить: навчальна і розважальна програма, проживання у котеджі, 3-разове харчування (сніданок-обід-вечеря), кава-брейки, трансфер з Івано-Франківська і назад, роздаткові матеріали, екскурсії, барбекю-паті та «ЦЛО card» (картка дає знижку 20 % на наступні проекти ЦЛО).

Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81)

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe