Читомо > Календар подiй > Журнал “Дзвін” запрошує до співпраці

Календар подiй

Журнал “Дзвін” запрошує до співпраці

18-06-2017 | 23:59
Україна

Літературно-мистецький журнал «Дзвін» готує новий молодіжний номер та запрошує молодих авторів, художників та літературних організацій до співпраці.

Зовсім нещодавно редакція журналу «Дзвін» провела творчий експеримент і видала молодіжний номер (№3, березень 2017 р.), в якому публікувались автори, що вперше запропонували свої твори, так і автори, які вже мають творчий доробок.

Зважаючи на неабияку популярність молодіжного номера журналу «Дзвін» редакція наважилась продовжувати цю традицію. Тепер, крім внутрішнього наповнення «молодими» текстами зміниться також і візуальне сприйняття цього номера.

З цієї нагоди редакція журналу закликає надсилати тексти молодих авторів (18-40 р.) на електронну адресу: dzvin.molodi@gmail.com.

До перегляду приймають: прозу, поезію, літературно-критичні статті, рецензії, літературні рефлексії на культурно-мистецькі події, історичні, етнографічні пошуки, мистецькі твори і будь-які інші пропозиції та ідеї щодо введення нових рубрик.

Редакція також висловила особливу готовність до співпраці з художниками, літературними та мистецькими об’єднаннями, книжковими проектами та платформами! Усі, хто причетний до літератури та мистецтва, можуть звернутись на вищевказану електронну адресу й повідомити про готовність до співпраці!

Рукописи, художні роботи, ідеї та пропозиції можна надсилати до 18 червня 2017. Для усіх, хто виявить зацікавлення подаємо вимоги до рукописів:

1. Редакція приймає до перегляду рукописи лише в електронному форматі.
2. У назві листа вказувати прізвище ім’я автора, назву рукопису (твору/добірки) та розділ, до якого належить твір (Взірець: Мельник І. Б._Збірка віршів «Подих весни»_Поезія)
2. Тексти набирають у текстовому редакторі Microsoft Word 97, Word XP, Word 2003, 2007, 2010 відповідно до таких вимог:

  • Формат рукописів А4 (210×297 мм).
  • Для зручності редагування рукопис треба подавати шрифтом Times New Roman кегль – 14 з міжрядковим інтервалом 1,5 вирівнювання – «По ширині»
  • Нумерація сторінок: колонцифра нижня, з правого боку сторінки.

3. Рукопис подається одним файлом!
4. Усі зображення (цей пункт стосується кольорових вклейок, зображень для обкладинки, фото авторів, журнальних вставок) подаються окремими файлами у високій якості (у форматі tif або jpeg (без компресії).
5. Крім рукопису окремими файлами подаються:

  • коротка біографічна довідка автора (згідно вимог текстових файлів, див п. 2)
  • контакти (номер телефону, e-mail),
  • та фото автора (формат tif, jpeg, розмір зображення не менше 8 см по більшому краю)

6. Після ознайомлення представники редакції зв’яжуться з автором для повідомлення про схвалення або відхилення твору.
7. Твори, що не відповідатимуть вимогам, не розглядатимуться редакцією. Щиро дякуємо за розуміння.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe