Читомо > Календар подiй > Журнал “ArtUkraine” презентують на закритті виставки Савадова

Календар подiй

Журнал “ArtUkraine” презентують на закритті виставки Савадова

21-06-2017 | 19:00
м. Київ, Art Ukraine Gallery, вул. Грушевського, 9-А

10 років тому журнал ArtUkraine впевнено зайняв вільну нішу в українському медіа- та арт-просторі. 99,9% мистецької спільноти пророкували йому яскраве, але надкоротке життя, адже україномовне вузькопрофільне видання без меценатів, спонсорів і підготовленої аудиторії не мало би жодного шансу. Проте до 2014 року журнал регулярно виходив, користуючись популярністю, формуючи власне коло читачів. Через економічну кризу та воєнний конфлікт на Сході, журнал повністю перейшов в електронний формат, освітлюючи усі важливі події візуальних мистецтв як в країні так і за кордоном.

Але нині видання знову повертається до своєї друкованої версії.

Колекційний номер присвячено десятиліттю існування ArtUkraine і тим подіям, які змінили світ за період «між двома революціями». Що відбувалося з українським мистецтвом протягом цього часу, які філософські парадигми визначили його характер? Як змінився світ мистецтва взагалі? Чому таким популярним став український авангард? Новий номер ArtUkraine дасть відповіді на ці та ще низку актуальних запитань, говорячи словами митців, кураторів і мистецтвознавців.

«Я створила видання про українське сучасне мистецтво, яке, переживши разом із художниками і своїми відданими читачами всі аномально складні культурно-політичні катаклізми, не просто вижило, а й гідно подолало 10-літній марафон. Весь цей час над ним працювала надзвичайна команда справжніх професіоналів – дизайнерів, журналістів, мистецтвознавців. ArtUkraine з моєї власної ініціативи перетворився на складову мистецького процесу країни. Висвітлюючи важливі поді, складаючи рейтинги, аналізуючи тенденції, журнал давав приводи для дискусій, був майданчиком для висловлення ідей та оголошення планів на майбутнє. Переконана, що таким він буде і надалі, але трохи іншим, більш сучасним і динамічним. Ми всі змінилися. Настав час іти тими дорогами, які перед нами відкрила непроста, але неймовірно цікава нова реальність. І я сподіваюся, що гідним провідником до мистецьких вершин у вашій подорожі буде журнал ArtUkraine», ? підсумувала засновниця журналу Наталія Заболотна.

Дата презентації журналу також не є випадковою. Наприкінці декади засновниця видання Наталія Заболотна відкрила арт-простір ArtUkraine Gallery, який став домівкою не тільки для нових художніх проектів, а місцем розташування редакції журналу. Одним з найрезонанснійших проектів галереї є виставка Арсена Савадова «Сон Гуллівера», закриття якої припадає саме на 21 червня. На цій виставці вперше була презентована картина, фрагмент якої можна побачити на обкладинці нового журналу.

Придбати журнал можна вже сьогодні в онлайн магазині

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe