Читомо > Календар подiй > Жаклін Сільвестр романтичний трилер для підлітків «Вундеркідз»

Календар подiй

Жаклін Сільвестр романтичний трилер для підлітків «Вундеркідз»

21-09-2016 | 18:00
м. Київ, Будинок книги, вул. Льва Толстого, 11/61

Англійська письменниця Жаклін Сільвестр (Jacqueline Silvester) презентує книгу «Вундеркідз» та зустріч із самою авторкою.

«Вундеркідз» — це драйвовий та водночас романтичний трилер для підлітків. Критики вже порівнюють цю книгу з такими бестселерами, як «Дім дивних дітей» Ренсом Ріггз та «Дивергент» Вероніки Ротт.

Особливо варто зважити на той факт, що оскільки обидві бабусі Жаклін Сільвестр мають українське походження, письменниця вирішила розпочати презентаційний тур свого первістка саме в Україні.

Ніка іде до нової школи, таємничої академії про яку ніхто не чув і яка не має навіть веб-сайту. Неочікувані пригоди, любовний трикутник – це лише верхівка айсберга проблем, з якими доведеться зустрітися Ніці. Виявляється, що респектабельна Вілдвудська Академія зовсім не той учбовий заклад, яким він їй видався на початку. Розплатою за навчання в цьому «райському» куточку може бути те, без чого Ніка не уявляє свого життя…

Запрошуємо представників ЗМІ на презентацію до Київського Будинку Книги 21 вересня о 18:00 за адресою: Київ, вул. Льва Толстого, 11/61. Акредитація обов’язкова.
Контакти: Олена Савицька, 050-462-52-53, ppt_adv@ukr.net

Офіційний сайт проекту

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe