Читомо > Календар подiй > Збірку “Українські жінки у горнилі модернізації” презентує видавництво “КСД”

Календар подiй

Збірку “Українські жінки у горнилі модернізації” презентує видавництво “КСД”

14-06-2017 | 18:30
м. Київ, книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46

Видавництво «Клуб сімейного дозвілля» запрошують на презентацію збірника «Українські жінки у горнилі модернізації» (за загальною редакцією Оксани Кісь). Учасниці: Олена Стяжкіна та Катерина Кобченко.

Запрошуємо долучитися до обговорення книжки, яка стала лідером продажів серед численних видань вид-ва «КСД» на цьогорічному Книжковому Арсеналі.Видання, підготовлене фаховими історикинями, членкинями Української асоціації дослідниць жіночої історії за редакцією Оксани Кісь, присвячене важливому для жіночої історії періоду модернізації в різних сферах життя — від середини ХІХ до середини ХХ ст., упродовж якого відбувалася зміна суспільних ролей жінок, завоюванням ними особистих та громадянських прав та перетворення їх на активних суб’єктів суспільства.

Якою була участь жінок у модернізаційних процесах, включно із значними соціальними експериментами, війнами та кризовими періодами історії, такими як Голодомор, війни, табори ГУЛАГу, як переживали вони гендерні зміни і як впливали на них, — про це та інше йдеться у 11 розділах книги.

Видання розраховане як на фахівців, так і на широке коло читачів.

Тел.: (044) 337 97 72

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe