Читомо > Календар подiй > Збірку «ПРОти НАСильства» Павуляка презентує Лариса Денисенко

Календар подiй

Збірку «ПРОти НАСильства» Павуляка презентує Лариса Денисенко

27-12-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Громадське радіо запрошує на презентацію збірки оповідань «ПРОти НАСильства», авторами якої є Юрій Андрухович, Софія Андрухович, Галина Вдовиченко, Лариса Денисенко, Маріанна Кіяновська, Євгенія Кононенко, Юрій Макаров, Сергій Осока, Наталка Сняданко. Упорядниця — Лариса Денисенко. Захід відбудеться за участю Лариси Денисенко та модераторки Ірини Славінської.

Збірка «ПРОти НАСильства» видана за підтримки «Громадського радіо» в рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади. Однією із складових цього проекту є радіоцикл, який був запущений на «Громадському радіо» минулого року.

Лариса Денисенко, авторка та упорядниця збірки, журналістка «Громадського радіо»: «Мені видавалося важливим показати ненормальність цієї ситуації, але також, що це стосується кожного і кожної, незалежно від статків, незалежно від статусу. Тут також є юридичні поради, і навіть зразки заяв до поліції, щоб людини змогла допомогти собі або своїм близьким».

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe