Читомо > Календар подiй > За мотивами книжки «Магда і вітер» проведуть читання і майстер-клас для дітей

Календар подiй

За мотивами книжки «Магда і вітер» проведуть читання і майстер-клас для дітей

07-10-2017 | 14:00
м. Львів, книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

Видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га» запрошує дітей 6-12 років і їхніх батьків на «Дитячу суботу»: читання та майстер-клас-мандрівку за мотивами книжки «Магда і вітер» разом із її авторкою Іриною Мориквас. 

«Магда і вітер» – це історія про дівчинку Магду, яка мріє мандрувати, але змушена сидіти у візку. Проте її уява настільки бурхлива, а бажання таке сильне, що Магдина мрія неодмінно здійсниться! Книжка глибока за змістом, наповнена яскравими ілюстраціями, які не залишать байдужими. Опісля читання ми мандруватимемо з Магдою та будемо малювати-фантазувати над продовженням книжки.

Довідка:

Ірина Мориквас – художниця, яка народилася і живе у Львові. Авторка персональних виставок в Україні («Черешневий дощ», «Подарунки на осінь», «Горіховий сад», «Акордеон», «Жовтий автобус») та учасниця спільних виставок за кордоном. Її картини перебувають у приватних колекціях Швейцарії, Франції, Австрії, Чехії та Польщі, а серії листівок про Львів мандрують усім світом. Книжка «Магда і вітер» – дебют Ірини як ілюстраторки та письменниці.

Телефон: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe