Читомо > Календар подiй > За книжкою “Мій дідусь був черешнею” проведуть читання і майстер-клас для дітей

Календар подiй

За книжкою “Мій дідусь був черешнею” проведуть читання і майстер-клас для дітей

03-06-2017 | 14:00
м. Рівне, книгарня «Є», вул. Короленка, 2

Батьків та дітей 8-12 років запрошують на «Дитячу суботу»: читання книжки Анджели Нанетті «Мій дідусь був черешнею» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас зі створення рамки для фото.

Ця книжка – родинна історія хлопчика Тоніно, розказана від його імені. Проста і казкова водночас. Така, що зачепить кожного знайомими ситуаціями, подіями, фразами і страхами.

У Тоніно є мама й тато, які не завжди знаходять спільну мову. Є дідусь і бабуся міські, а є — сільські. І вони зовсім різні, бо живуть у різних світах. І саме сільські дідусь і бабуся – Оттавіано і Теодолінда – словами, вчинками, тим, які вони є, відкривають перед Тоніно, а отже — й перед нами — скарби емоцій, вчать розуміти себе й близьких, сприймати і переосмислювати навіть найскладніші речі та явища. Навіть смерть, яка є невід’ємною частиною життя.

Ця історія — повернення в дитинство з його можливістю неможливого і нагадування про те, що дива існують поряд з нами, і що, попри сум, несправедливість та розпач, ми таки зуміємо їх побачити, якщо тільки відкриємо до них серце.

Опісля читання ми разом з дітьми створимо яскраві рамки для фото.

Тел.: (0362) 26 39 41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe