Читомо > Календар подiй > За «Дівчиною з ведмедиком» Домонтовича проведуть театральні читання

Календар подiй

За «Дівчиною з ведмедиком» Домонтовича проведуть театральні читання

06-04-2018 | 21:00
м. Київ, BOtaN, вул. Воздвиженська, 9-19

Улюблена співачка Христина Соловій читає роман, який називають українською «Лолітою», – «Дівчину з ведмедиком» Віктора Домонтовича.

Біографія українського Набокова ще більш таємнича, ніж його романи, він ніби прожив декілька життів, у одному з них був ученим, у іншому – автором неймовірних інтелектуальних романів, у третьому – за досі недоведеними побічними даними – радянським розвідником, а це вже саме собою тягне на роман. Дружба з видатними інтелектуалами початку століття, еміграція в Мюнхен, повернення, і, звісно, проза, котра так і не стала відомою широкому загалу бо була надто чужою для радянського «мейнстриму».

Стати твоїм провідником у цій детективній історії, а головне, прочитати фрагменти його дивовижного роману береться Христина Соловій, співачка, учасниця «Голосу країни». Увесь свій гонорар Христина передає в притулок для тварин «Сіріус», тож ти не просто отримаєш задоволення від зустрічі, а й допоможеш у добрій справі.

Що ще потрібно для чудового вечора? Тільки Martini, але з цим у нас ніколи не було проблем. Зустрічаємося на інтелектуальну прозу, пити Martini, слухати прекрасну читачку й допомагати хвостикам.

Реєстрація

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe