Читомо > Календар подiй > З Юрієм Щербаком зустрінуться у рамках проекту «RECвізити»

Календар подiй

З Юрієм Щербаком зустрінуться у рамках проекту «RECвізити»

12-04-2016 | 19:00
м. Київ, креативний простір «Часопис», вул. Л. Толстого, 3

Юрій Щербак –  український письменник, сценарист, лікар, публіцист, політик, дипломат. Модеруватиме захід Тетяна Терен, журналістка, кураторка книжкових проектів та літературних програм, випускова редакторка відділу культури сайту «Українська правда».

Проект журналістки Тетяни Терен «RECвізити. Антологія письменницьких голосів», підготований спільно з «Видавництвом Старого Лева», покликаний зберегти думки, переконання, позиції, оцінки, творчі і життєві правила найзнаковіших сучасних українських авторів. 20 героїв цього двокнижжя відверто і щиро розповідають про своїх батьків, місця народження і сім’ю, згадують учителів і колег, діляться письменницькими секретами, розмірковують про любов, віру і сенс життя.

Розмова піде про:

  • відчуття віку;
  • лікарську філософію;
  • особливості письменницького стилю;
  • знакові знайомства;
  • політичну і дипломатичну роботу;
  • реформування Шевченківської премії;
  • та багато іншого.

Довідка:

Юрій Миколайович Щербак — працював у Київському науково-дослідному інституті епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л. Громашевського, брав участь у боротьбі з епідеміями холери та іншими захворюваннями на території України й Узбекистану. Доктор медичних наук. З 1989-го до 1991 рр. — народний депутат Верховної Ради СРСР. У 1991-1992 рр. працював міністром охорони навколишнього середовища України, згодом — Надзвичайним і Повноважним послом України в Ізраїлі (1992-1994), США (1994-1998, з 1997-го — за сумісництвом у Мексиці) та Канаді (2000-2003). Засновник Української екологічної академії наук. Дебют у літературі — повість «Як на війні» (1966), потому були роман «Бар’єр несумісності» (1971), збірка оповідань і повістей «Маленька футбольна команда» (1973), збірка віршів «Фре­ски і фотографії» (1984). Лауреат премій ім. Ю. Яновського та ім. О. Довженка.Лауреат премій ім. Ю. Яновського та ім. О. Довженка. Живе в Києві.

Вартість участі: за умовами Простору (перша година 43 грн, кожна наступна – 33 грн; чай, кава, печиво, цукерки включені у вартість)

Попередня реєстрація

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe