Читомо > Календар подiй > З нагоди виходу книжки «Мустафа Джемілєв. Незламний» проведуть прес-конференцію

Календар подiй

З нагоди виходу книжки «Мустафа Джемілєв. Незламний» проведуть прес-конференцію

15-03-2017 | 12:00
м. Київ, Укрінформ, вул. Б. Хмельницького, 8/16

Прес-конференція з нагоди виходу книжки Севгіль Мусаєвої та Аліма Алієва «Мустафа Джемілєв. Незламний». Вихід книжки приурочений річниці проведення псевдо-референдуму в Криму.

На заході будуть присутні: Севгіль Мусаєва, Алім Алієв, Мустафа Джемілєв, Юлія Орлова (Генеральна директорка видавництва «Vivat»)

«Мустафа Джемілєв. Незламний» – перша книжка з біографією лідера кримсько-татарського народу. Понад 50 годин інтерв’ю, записаних протягом 2014—2016 років, від анексії Криму до перемоги Джамали на Євробаченні та більше 100 фотографій з родинного архіву.

Мустафа Джемілєв є національним лідером кримських татар, символом єднання депортованого народу і повернення його на рідну землю. Він присвятив своє життя боротьбі з системою, величезною репресивною махіною, пройшов радянські тюрми, голодування, залякування — і переміг. Але анексія Криму 2014 року розпочала новий виток випробувань.

Тепер знаний дисидент, правозахисник, уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу на міжнародному рівні відстоює права своєї батьківщини. Історія його життя — це історія боротьби кримськотатарського народу.

Алім Алієв і Севгіль Мусаєва-Боровик — українські журналісти кримськотатарського походження. Обоє народилися в Узбекистані. 1989 року їхні родини змогли повернутися на батьківщину, до Криму.
Алім — аналітик і консультант із комунікацій в експертній компанії «Pro.mova».
Севгіль — головний редактор інтернет-видання «Українська правда».
Cпівзасновники громадської організації «Крим SOS».

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe