Читомо > Календар подiй > Юрій Ткач розповість про «Перекладача як промотора культури»

Календар подiй

Юрій Ткач розповість про «Перекладача як промотора культури»

30-09-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

До міжнародного дня перекладача відбудеться розмова «Перекладач як промотор культури» в рамках зустрічі з перекладачем української літератури на англійську Юрієм Ткачем (Україна-Австралія). Модераторка – Діана Клочко.

Перекладач — це завжди не просто транслятор тексту з однієї мови на іншу, але й людина, що доносить цінності й особливості однієї культури до іншої. Міжкультурний діалог з допомогою перекладів — особливо важливий у сьогоднішньому мультикультурному, глобальному світі. Потрібен він і в нинішніх українських реаліях — в умовах війни, як жест волі в опозицію агресії російської, імперської цивілізації.

Юрій Ткач — перекладач із величезним досвідом і огромом перекладених і виданих творів українських письменників англійською мовою. Перекладав, зокрема, твори Бориса Антоненка-Давидовича, Остапа Вишні, Олеся Гончара, Марії Матіос, Валерія Шевчука, Ліни Костенко. Розмова до Міжнародного дня перекладача стане добрим приводом поговорити про труднощі роботи перекладача, особливості та нюанси перекладацької діяльності, а також буде корисною для перекладачів з України у якості обміну досвідом.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe