Читомо > Календар подiй > Юрій Шевчук та Юрій Винничук розкажуть про мовну ситуацію в Україні

Календар подiй

Юрій Шевчук та Юрій Винничук розкажуть про мовну ситуацію в Україні

25-06-2016 | 17:00
м. Львів, книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

Видавництво «Discursus» запрошує на розмову мовознавця Юрія Шевчука та письменника Юрія Винничука про мовну ситуацію в Україні. Модераторка – Галина Сафроньєва.

  • Юрій Шевчук – український мовознавець, журналіст, кандидат філологічних наук. Викладач української мови в Колумбійському та Єльському університетах. Наполягає на терміні «мовна шизофренія» – сучасному стані українського суспільства, де послідовно змішуються дві мови в одному місці і в один час. Чесно попереджає своїх студентів з Колумбійського університету, що в Києві українська мова не лише часто не допоможе, а навіть буде перешкоджати у щоденному спілкуванні на вулиці.
  • Юрій Винничук – прозаїк, літературознавець, публіцист, лауреат премії «Книга року ВВС», один із найуспішніших сучасних українських письменників Ніколи не приховував ані своєї політичної позиції (згадаймо хоча б історію з загальновідомим віршем), ані однозначних поглядів на мовну ситуацію в Україні, про яку не втомлюється говорити. За це письменник неодноразово потрапляв у «немилість» відповідної аудиторії – від судових позовів до регулярного «бану» у Facebook.

Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe