Читомо > Календар подiй > Юрій Полюхович розповість лекцію про написи майя

Календар подiй

Юрій Полюхович розповість лекцію про написи майя

26-01-2017 | 18:30
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Дослідник культури майя Юрій Полюхович проведе лекцію «Розгадуючи загадки цивілізації: про що розповідають написи стародавніх майя».

Історія стародавніх майя є невід’ємною складовою світової історії та охоплює процес становлення, піднесення й занепаду однієї із найрозвиненіших цивілізацій доколумбової Америки. Сучасних дослідників майя цікавлять передусім як приклад стародавньої цивілізації, що розробила власну систему писемності і використовувала її для фіксації своєї історії. Археологи досі знаходять величезні міста у джунглях Мезоамерики, де проводять наукові дослідження та розкривають таємниці, які не давали спокою багатьом поколінням вчених з цілого світу. Завдяки успіхам у дешифруванні писемності майя нам стали відомі імена реальних персонажів, назви міст і держав та описи величних події сивої давнини. Головні відкриття ще попереду, адже «золота ера» дослідження стародавніх майя тільки починається.

Про все це та багато іншого розкаже (а також покаже унікальні фото з власних архівів!) український вчений Юрій Полюхович.

Довідка:

Юрій Полюхович — доктор філософії Державного університету штату Каліфорнія, кандидат історичних наук, засновник туристичної компанії Royal Adventures.

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe