Читомо > Календар подiй > Юлія Мусаковська презентує «Чоловіки, жінки і діти»

Календар подiй

Юлія Мусаковська презентує «Чоловіки, жінки і діти»

23-01-2016 | 18:00
м. Чернівці, Найкраща Кав'ярня На Розі, вул. Університетська, 17

«Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію Юлії Мусаковської «Чоловіки, жінки і діти». Це книжка дуже відвертої і глибокої поезії, де перемішано все, з чим і як ми живемо останні роки: разючі зміни, біль, страждання, втрати, війн. До відвертої розмови долучиться письменниця Христина Венгринюк, яка модеруватиме зустріч.

«До збірки увійшли тексти, написані протягом 2013-2015 років, у передчутті та під час розгортання складних подій в країні, – каже Юлія Мусаковська. – Назви розділів збірки «глина», «залізо» та «вогонь» є спробою повернутися до первісного, до того, як усе починалося, переосмислити, ідентифікувати самих себе, відділити справжнє, важливе, від штучного і другорядного. Це створення чоловіків, жінок та дітей заново, коли глина лягає на залізний каркас і запікається у вогні».

«Є книжки з особливими властивостями: вони відображають наші уявлення про теперішнє і минуле. І є такі, які взаємодіють з майбутнім – через теперішнє, через вібрації та мерехтіння, через нас – чоловіків, жінок і дітей. “Чоловіки, жінки і діти” – книжка віршів, здатних взаємодіяти», – вважає поетеса Маріанна Кіяновська.

Доповненням книги є її графічне оформлення, яким займалися Романа Романишин та Андрій Лесів (творча майстерня «Аґрафка»).

«Нам дуже комфортно ілюструвати поезію, – каже Романа Романишин. – Єдине, що не за збірку кожного автора можемо братися: між мисленням поета і ілюстратора повинен виникати зв’язок. Коли такий зв’язок є – ти читаєш вірш і в твоїй уяві слова візуалізуються, трансформуються у зображення. Власне, над збіркою Юлі працювати було надзвичайно цікаво: її поезія пульсуюча, свіжа, водночас дуже сильна і дуже жіночна».

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe