Читомо > Календар подiй > Євгенія Кононенко виступить у мистецькому клубі «Обличчя»

Календар подiй

Євгенія Кононенко виступить у мистецькому клубі «Обличчя»

23-03-2016 | 19:00
м. Київ, Вільний простір Smartville, б-р Т. Шевченка, 36-а (3-й поверх)

У Мистецькому клубі «Обличчя» – українська письменниця і перекладачка Євгенія Кононенко.

Вона перекладає з французької та англійської мов. За переклад антології французького сонета стала лавреатом премії ім. М. Зерова (1993). Найбільше визнання Євгенія Кононенко отримала за свою коротку прозу: книжки її оповідань, новел та есеїв перевидаються в Україні, перекладаються закордоном.

Довідка:

  • Євгенія Кононенко – авторка поетичної збірки «Вальс першого снігу» (1997), книги оповідань «Колосальний сюжет» (1998), романів «Імітація» (2001), «Зрада. ZRADA made in Ukraine» (2002), «Жертва забутого майстра» (2007), збірок «Без мужика» (2005), «Новели для нецілованих дівчат» (2006), «Повії теж виходять заміж» (2006), дитячих книг «Інфантазії: За мотивами поезій Клода Руа» (2001), «Неля, яка ходить по стелі» (2008), низки новел, повістей та багатьох перекладів.
  • Мистецький клуб «Обличчя» – проект Фонду «Відкрий Україну», в рамках якого відбуваються регулярні відкриті зустрічі з українськими та закордонними письменниками, музикантами, художниками, дизайнерами, режисерами, фотографами та іншими представниками культури. Щомісяця проводяться літературні читання, творчі зустрічі, майстер-класи, кінопокази, музичні вечори та виставки.

Вхід вільний.

Реєстрація обов’язкова

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe