Читомо > Календар подiй > Євген Положій презентує книгу «Іловайськ»

Календар подiй

Євген Положій презентує книгу «Іловайськ»

08-09-2017 | 18:00
м. Київ, Національний музей історії України, вул. Володимирська, 2

Презентація книги «Іловайськ» Євгена Положія. Під час зустрічі відбудеться перегляд та обговорення документального фільму «Чорні тюльпани Донбасу» (12 +), автором якого є волонтер місії «Чорний тюльпан» Юрій Коваленко. Він десятки разів їздив у зону АТО, щоб знайти рештки загиблих воїнів і цивільних на Донеччині.

Юрій Коваленко разом з іншими волонтерами з «Чорного тюльпана» прагне повернути додому всіх загиблих у війні на Сході України. Наразі їм вдалося знайти та перепоховати понад 6оо загиблих. Юрій Коваленко каже, що є такі моменти, які може пояснити лише він. 8-го вересня волонтер розповість про пережитий досвід і відповість на всі запитання.

Євген Положій – журналіст, письменник, головний редактор кількох видань. У 2015 році він написав роман у новелах «Іловайськ», який називає «Розповідями про справжніх людей». Євген Положій тривалий час по всій Україні зустрічався з бійцями, які повернулися з фронту і були під Іловайськом. Він записав десятки свідчень та вирішив подати їх як художній текст, а не у збірці інтерв’ю. Адже, за його словами, деякі історії потрібно було узагальнити, для декого придумати псевдонім, а дещо з почутого відсіяти, зважаючи, що воїни після обстрілів, нестачі їжі та води часто бачили марево.

Роман «Іловайськ» виданий у видавництві «Фоліо». Це найкраща книга про війну Львівського книжкового Форуму, роман отраимав спеціальну відзнаку громадського журі Форуму і «Коронації слова».

Вхід: 10 грн. Попередньо просимо зареєструватися за посиланням.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe