Читомо > Календар подiй > Єшкілєв презентує «Гніздо» в Івано-Франківську

Календар подiй

Єшкілєв презентує «Гніздо» в Івано-Франківську

10-10-2013 | 18:00
м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 3, книгарня "Є"

Видавництво «Ярославів Вал» запрошує на презентацію науково-фантастичного роману Володимира Єшкілєва «Гніздо» з трилогії «Фаренго».

Роман «Гніздо» – другий з трилогії «Фаренго», що вийшов в серії інтелектуальних романів «Червоне та чорне» видавництва «Ярославів Вал».

Події, описані у книзі, відбуваються десь через 800 років від нашого часу, коли людство пройшло через кризу, викликану необмеженим використанням інформаційних і генетичних технологій…

У першому романі циклу — «Тінь попередника» розповідається про напад агресивних іншопланетних істот (ксеноморфів), відомих як «ґирги», на колонізовані людством планети. Розслідування, ініційоване урядом Зоряної Імперії, не принесло однозначної відповіді на питання: хто саме використовує ґиргів як біологічну зброю проти людської раси? Спочатку під підозрою опинились древня цивілізація рептилоїдів з планети Ґорми і терористичні групи, які намагаються дестабілізувати імперську адміністрацію.

Але на кінець виявляється, що за терористами стоїть невідома сила, яка володіє знаннями і технологіями тих найдавніших цивілізацій, що населяли Галактику мільйни років тому, в епоху Першого циклу розумних рас. Для виявлення істинного ворога та для пошуків галактичного гнізда ґиргів, де живе їхня матка, імперський уряд і союзні йому Знаючі (жриці-хранительки знань гуманоїдних рас з планети Піфії) організовують експедицію до віддалених планет Темного Агрегату Оріона. Рептилоїди Ґорми обіцяють сприяти пошукам гнізда. Одночасно починаються пошуки перспективних засобів захисту від орди ґиргів, яка може винищити життя у Галактиці.

З фрагментом книги можна ознайомитися тут.

Захід для любителів наукової фантастики та інтелектуальної прози взагалі.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe