Читомо > Календар подiй > Ярослава Блек презентує поетичну збірку «Зелена бляшанка»

Календар подiй

Ярослава Блек презентує поетичну збірку «Зелена бляшанка»

22-08-2017 | 18:00
м. Івано-Франківськ, книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3-й поверх

Видавництво «Лілея-НВ» запрошує на презентацію поетичної збірки Ярослави Блек «Зелена бляшанка». Модераторка – Марія Микицей.

Цього року Ярослава Блек стрімко дебютувала з поетичною збіркою «Зелена бляшанка» — книжкою з почуттям смаку і смаком європейської традиції. Перекладаючи з німецької мови, зокрема дитячі вірші Джеймса Крюса, Ярослава навчилася сприймати світ саме так – позитивно і повчально. ЇЇ поетичний світ надзвичайно яскравий, барвистий, повний живих кольорових образів. Тут «між квітами в траві зникає літо, і сонце котиться за теплий мур», «поорана рілля тонкими смужками до неба», і «зорі кульбаба золотом зійшла». Ці вірші прості і життєво мудрі, поєднані з природою і навколишнім світом, наче замішані на шелесті листя у верхів’ях дерев, вистояні на гірському вітрі. Читаючи їх, розумієш, що в житті є білі смуги і сірі – чорних немає.

Довідка:

Ярослава Блек — родом з Городенки, мешкає в Кельні, викладає, перекладає, дописує в німецькомовні й англомовні видання есеїстику, казки, оповідання. В Україні були друковані її переклади з німецької та поезія для дітей.

Тел.: (094) 928-31-41.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe