Читомо > Календар подiй > «Як правильно лякатися тиранозавра» прочитають на святі дитячої поезії

Календар подiй

«Як правильно лякатися тиранозавра» прочитають на святі дитячої поезії

18-03-2017 | 12:00
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Фонтан казок» запрошують на презентацію нових книжок із серії «Добрі вірші» – поетичної збірки Івана Андрусяка «Лякація» і книжечки-перевертуна Олесі Мамчич «Тиранозавр Оленка» і Олени Горобець «Горобці-молодці». 

Хто така Лякація? А тиранозавр Оленка? І чи треба їх лякатися? В кого носи незрівнянної краси? І як скачати братика з інтернету? Про це все добре знають поети Іван Андрусяк, Олеся Мамчич і Олена Горобець. На святі дитячої поезії ви зможете почути, як вони читають свої поезії, а також побавитися в захоплюючі поетичні ігри. А художниця Світлана Сова поділиться секретами створення барвистих ілюстрацій до книжки-перевертуна Олесі Мамчич «Тиранозавр Оленка» і Олени Горобець «Горобці-молодці». Гарний поетичний настрій вам гарантований!

Більшість віршів з обох збірок внесені до нової шкільної програми для вивчення у початкових класах.

«Лякація» – це поетична збірка одного з найулюбленіших поетів сучасних українських дітей Івана Андрусяка, удостоєна у 2016 році Корнійчуковської премії. Кумедні, розбишацькі сюжети, яскраві образи й «добрі капості» у нього неодмінно поєднуються з досконалою поетичною технікою, тонким чуттям мови і ефектною звуковою грою. Це вірші, які не вчаться напам’ять, а легко й хвацько запам’ятовуються самі – й у поєднанні з креативними ілюстраціями юної художниці Лілії Курцеби запрошують маленького читача до веселої гри.

«Тиранозавр Оленка»-«Горобці-молодці» – це книжечка-перевертун, в якій з одного боку – вірші однієї з найяскравіших сучасних молодих поетес Олесі Мамчич, а з іншого – поезії кропивницької поетеси Олени Горобець, для якої це дебют в літературі для дітей. Їхні хвацькі, грайливі, веселі вірші проілюструвала художниця Світлана Сова.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe