Читомо > Календар подiй > «Хто росте в саду» прочитають дітям англійською мовою

Календар подiй

«Хто росте в саду» прочитають дітям англійською мовою

25-03-2018 | 12:00
м. Київ, книгарня-кав’ярня «Видавництва Старого Лева», вул. Прорізна, 10

Освітня Група Хелен Дорон у рамках всесвітнього проекту «Юні Герої» (Young Heroes) влаштовує читанку для дітей. Разом із викладачами школи будемо читати книжку Катерини Міхаліциної та Оксани Були «Хто росте в саду» в англійському перекладі, яка вийшла у «Видавництві Старого Лева».

3 квітня стартує всесвітня соціальна кампанія «Young Heroes». Її мета – надихнути дітей розкрити в собі героя та зрозуміти наскільки впливові вони насправді.

«Герой – це той, хто використовує свої здібності, щоб зробити життя кращим для інших. Кожна дитина має потенціал, щоб стати героєм», – говорить Хелен Дорон, засновник і генеральний директор компанії.

«Заохочення дітей стати кращими громадянами світу є однією з цінностей компанії, – підкреслює Віра Чуб, Національний координатор «Англійська Хелен Дорон» в Україні. – Тому ми виходимо за межі викладання англійської мови і звертаємо увагу на важливість піклування про інших людей, про свою місцеву громаду, про всіх тварин і навколишній світ взагалі. Ми прагнемо надихнути дітей та підлітків повірити у свої сили, що саме вони можуть очолити процес змін у своєму районі чи місті».

«Хто росте в саду» – наступна книжка із серії пізнавальних книжок про дерева, яку створюють письменниця Катерина Міхаліцина та художниця Оксана Була. Першою була «Хто росте у парку», яку 2016 року обрали до щорічного каталогу книжкових рекомендацій у галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури «Білі круки» («The White Ravens»). «Хто росте в саду» – не лише неймовірно цікава мандрівка садом, в якій читачі дізнаються, чим особливі плодові дерева і як їх розпізнати, це розповідь про пошук дому і свого місця у світі, про те, що тільки пізнавши своє коріння, ти можеш зрозуміти правду про себе справжнього. Вік: 3-7 років.

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe