Читомо > Календар подiй > ХІІІ-та міжнародна книжкова виставка запрошує в гості

Календар подiй

ХІІІ-та міжнародна книжкова виставка запрошує в гості

23-03-2017 | 11:00
м. Київ, Український Дім, вул. Хрещатик, 2

20-23 квітня 2017 року відбудеться XIІI Київська міжнародна книжкова виставка.

На виставці буде широко представлено художню, дитячу, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу, духовну літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну літературу на будь-які смаки та уподобання.
Відвідувачів виставки гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.
Традиційно, в рамках книжкової виставки, проводиться Благодійна акція по збору видань для юних мешканців Донецької та Луганської областей.

Не пропустіть яскраве свято книги!

Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечує Державний комітет телебачення і радіомовлення України та Державне підприємство «Український Дім».

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у книжковій виставці!
Умови участі та заявку друкуйте з офіційного сайту виставки

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe