Читомо > Календар подiй > Всеукраїнську трієнале книжкової графіки проведуть у Києві

Календар подiй

Всеукраїнську трієнале книжкової графіки проведуть у Києві

03-04-2016 | 12:00
м. Київ, Націонільна спілка письменників України, вул. Січових Стрільців, 1-5

ІІІ Всеукраїнську трієнале книжкової графіки проведуть 18 березня – 3 квітня 2016 року.

За часи незалежності України виставка книжкової графіки проводиться втретє. Мета виставки – популяризація книжки як особливого об’єкту культури, який поєднує в собі літературу та образотворче мистецтво.

Експозицію розгорнуто у всіх виставкових залах Центрального будинку художника. На виставці представлено твори понад 200 авторів з усієї України.

До експозиції увійшли більш традиційні твори художників старшого покоління – В.Перевальського, В.Мітченка, Г.Галинської, В.Гордійчука, В.Олексенка. Окремим блоком представлені цікаві шрифтові розробки професора В.Чебаника і молодих художників. Значну частину експозиції складають твори, які показують новітні тенденції у розвитку мистецтва оформлення книги. Вражає різноманітність технік і матеріалів, якими володіють художники – від традиційного рисунку і гравюри до комп’ютерної графіки і цифрового друку.

Зважаючи на велику зацікавленність глядачів і книговидавців, яку визвали до себе попередні виставки книжкової графіки, сподіваємось на велику увагу поціновувачів книги і до цьогорічної виставки.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe