Читомо > Календар подiй > Володимир Панченко проведе благодійну лекцію «Історія, яка повторюється»

Календар подiй

Володимир Панченко проведе благодійну лекцію «Історія, яка повторюється»

01-12-2017 | 16:30
м. Кропивницький, Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва, вул. Декабристів 6/15

Публічні лекції на різні теми стали абсолютним трендом у світі, який вимагає від людини постійного самовдосконалення. Кропивницький нарешті теж долучається до цього глобального руху. Уже невдовзі, а саме 1 грудня, всі бажаючі можуть прослухати публічну лекцію на тему: «Історія, яка повторюється».

Історія має звичку повторюватися, хоч і не буквально. З відчуттям дежавю живемо багато років, проте від 2014-го це відчуття набуло для України трагічного виміру. Адже гібридна війна, яку веде з нами Російська Федерація, відбирає тисячі життів. Дехто з високопоставлених державних чиновників здивовано заявляє: «І хто б міг подумати, що Росія на нас нападе?!». Але для того, щоб таке казати, треба зовсім не знати власної історії…

Про історичну пам’ять як чинник національної безпеки, про уроки гібридної війни 1917-1921 років, розв’язаної більшовицькою Росією проти УНР, Української держави й Директорії, про трьох головних ворогів України, про наші національні комплекси, – про все це розмірковує професор Володимир Панченко, член Ініціативної групи «Перше грудня», народний депутат України в 1990-1994 рр. від м. Кіровограда (Кропивницького).

Володимир Євгенович Панченко — український літературний критик, літературознавець, письменник, автор відомих статей, монографій, підручників на літературну та історичну тематику, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктор філологічних наук, член Національної спілки письменників України.

Вхід вільний.

Free donations на користь спорудження в Кропивницькому пам’ятника Юрію Яновському.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe