Читомо > Календар подiй > Володимир Арєнєв проведе авторський курс про стратегії письма

Календар подiй

Володимир Арєнєв проведе авторський курс про стратегії письма

23-07-2016 | 13:00
м. Київ, «Смолоскип», вул. Межигірська, 21

23-24 липня в Києві письменник Володимир Арєнєв проведе авторський курс-інтенсив «Стратегії письма: як працює художній текст».

Лектор поділиться практичними інструментами письма та розкаже про механізми побудови сюжету, композиції, стратегій оповіді тощо.

Кажуть, що успіх письменника — це 10% таланту і 90% роботи над собою і над своїми творами. Наділити людину талантом неможливо, а от навчити її краще розуміти те, яким саме чином працює художній текст, — спробуємо. На авторському курсі Володимира Арєнєва ми поговоримо про механізми, за якими вибудовується сюжет, про роль правильно обраних стратегій оповіді, про ідею твору і її відображення на усіх рівнях: мовному, драматургічному, композиційному.

Детальна програма:

  1. Функції художньої літератури. Ідея як стрижневий компонент будь-якого твору. Робота з читачем. Залучення читача до твору на різних рівнях сприйняття. Інстанції оповіді. Оповідач/наратор. Типології наратора.
  2. Точка зору. Плани точки зору. Наративні трансформації. Відібрані та невідібрані елементи. Розтягнутий та стиснутий тип оповіді. Стратегії оповіді.
  3. Основні засади сюжетобудування. Сюжет. Драматична ситуація. Альтернативний фактор. Типи конфліктів. Поепізодник.
  4. Інформаційні стратегії: як розповісти про світ, вчасно й достовірно подавши необхідну інформацію читачеві. Мовний аспект. Саморедактура.
  5. Практичні завдання

Тривалість курсу – 8 годин лекцій і практики. Програма буде цікава авторам художньої прози і нон-фікшн, сценаристам, журналістам, блогерам, копірайтерам, піарникам, а також усім, хто працює з текстами.

Довідка:

Володимир Арєнєв – письменник, редактор, сценарист, перекладач, викладач, упорядник антологій. Автор 23 книжок («Заклятий скарб», «Душниця», «Порох із драконових кісток» та ін.). Пише наукову фантастику, фентезі, містику, книжки для дітей і підлітків. Твори Арєнєва виходили англійською, литовською, польською, французькою та іншмии мовами. Лауреат численних жанрових премій. У 2014 році в Дубліні (Ірландія) на «Євроконі» був визнаний кращим автором книжок для дітей та підлітків.

Реєстраційна анкета Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок.

Вартість:

  • до 15 липня включно – 400 грн;
  • після 15 липня – 500 грн.

У вартість входить: навчальна програма, кава-брейки, роздаткові матеріали.

Дати і час проведення: 23-24 липня (з 13:00 до 17:00)

Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81, litosvita.org@gmail.com)

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe