Читомо > Календар подiй > Владислав Івченко презентує роман «Третій фронт»

Календар подiй

Владислав Івченко презентує роман «Третій фронт»

12-10-2016 | 18:30
м. Хмельницький, книгарня «Є», вул. Проскурівська, 2

Видавництво «Темпора» запрошує на презентацію нової книжки Владислава Івченка «Третій фронт». Модератор — редактор видавництва «Темпора» Олександр Стукало.

Книжка Владислава Івченка «Третій фронт» — пригодницько-фантастичний роман про невидиму війну за Україну з використанням супергероїв вітчизняного виробництва. Головний герой – Владюша Бар-Кончалаба потрапляє під одну з хвиль мобілізації, але замість служби в АТО отримує незвичайне і надзвичайне завдання, від якого залежить доля України. Чи вдасться йому перемогти, читайте у «Третьому фронті».

Що робити, коли у війні з Росією замало двох фронтів – воєнного і медійного? Правильно – відкривати третій. Третім фронтом, фронтом монстрів і чудовиськ, командує з нашого боку єдиний пристойний фахівець – Владюша Бар-Кончалаба. Йому доведеться багато чого пройти й багато кого здолати, адже цей фронт є надзвичайно напруженим та моторошним. Царина національного несвідомого, міфів і легенд ? саме її доведеться дослідити читачам разом із автором та його героями.

Довідка:

Владислав Івченко (Суми) ? український письменник, у чиєму доробку ? 5 книжок про найкращого сищика імперії Івана Карповича Підіпригору (одна ? у співавторстві) й книжка про Майдан і війну, що досі триває.

Тел.: (0382) 709 792

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe