Читомо > Календар подiй > Виставу «Свідоцтво про життя» покажуть за книгою спогадів Ади Роговцевої

Календар подiй

Виставу «Свідоцтво про життя» покажуть за книгою спогадів Ади Роговцевої

12-10-2017 | 19:00
м. Київ, Центральний будинок офіцерів Збройних Cил України, вул. Грушевського, 30/1

У книжкових магазинах України можна побачити і при бажанні придбати книгу спогадів видатної актриси сучасності Ади Роговцевої «Свідоцтво про життя».

Через півроку після презентації книги на Книжковому Арсеналі виникла ідея презентувати книгу акторки – про театр і людей театру – мовою театру. Сім київських артистів, вже названі українською критикою «чудовою сімкою», грають книгу Ади Миколаївни, як якщо б це була п’єса. Кожен з сімох грає не одну роль, а цілу галерею образів незабутніх в першу чергу тому, що всі вони – реальні люди, зі знаменитими і невідомими іменами, ще зовсім недавно жили серед нас. Фото, відео та аудіо архіви А.Н.Роговцевой надають сценічному дійству характерну документальність . А щирість і гумор закладений в авторському тексті доносять до глядача актори володіють унікальним майстерністю грати як би «з листа», спочатку обережно приміряючись, а після все глибше вживаючись в долі своїх героїв, які в свою чергу зливаються в долю актриси.

«Есть свидетельства о рождении, о смерти, а я решила написать книгу под названием «Свидетельство о жизни». Она о самых близких людях, о родных, а также о тех, кто не достиг значительных успехов в профессии, но по-человечески хороших и настоящих. Об уборщице и пожарном в театре. Это те люди, кому были отведены маленькие роли в театре под названием Жизнь», – говорит Ада Роговцева о своем произведении.

Режисер: Катерина Степанкова.

У ролях: Заслужена артистка України Лариса Руснак, Ахтем Сейтаблаєв, Ольга Атанасова, Олена Дудіч, Світлана Орличенко, Анастасія Кірєєва, Олексій Скляренко та народна артистка СРСР Ада Миколаївна Роговцева.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe