Читомо > Календар подiй > Вірші Катерини Бабкіної прозвучать українською та німецькою

Календар подiй

Вірші Катерини Бабкіної прозвучать українською та німецькою

06-06-2016 | 19:00
м. Берлін, P.A.N.D.A Theater, Knaackstr. 97

Найкраща сучасна поезія з України були зачитана українською та німецькою Катериною Бабкіною та Юрієм Гуржієм (соліст RotFront – Emigrantski Raggamuffin Kollektiv).

Катерина Бабкіна походить із західноукраїнського міста Івано-Франківська – міста, котре поєднує в собі німецьку і польську культуру і породило багатьох сучасних українських письменників та інтелектуалів.

Вона вивчала журналістику в Києві у Національному університеті ім. Тараса Шевченка і писала після його закінчення у 2006 році для міжнародних та українських газет та літературних журналів Esquire, Le Monde, Art Ukraine, The Insider, Platforma, Kur’er Krybasu, Su?asnist, Svjatyj Volodymyr, Ukraina moloda, Chetver, Forma(R)t.

Уже під час навчання Катерина Бабкіна опублікувала першй поетичну збірку. За нею – оповідання і вірші у різноманітних українських газетах, котрі пізніше були опубліковані окремими поетичними та есеїстичними збірками, а також її перший роман «Соня». Наразі вірші перекладені польською, російською, німецькою, англіською, французькою і шведською мовами.

Бабкіна належить до покоління таких авторок та авторів, як Ірина Славінська чи Андрій Любка, котре живе і пише вже без досвіду занепаду Радянського Союзу і переросло порівняння з тогочасним повсякденням. Як і багато інших українськіх авторів, вона творить тексти на матеріалі власних численних подорожей і зустрічей.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe