Читомо > Календар подiй > «Вірші і Джаз» занурять в атмосферу Парижа 1920-х

Календар подiй

«Вірші і Джаз» занурять в атмосферу Парижа 1920-х

04-07-2016 | 20:00
м. Київ, Roof, вул. Січових Стрільців, 37-41

Бурхливі кричущі божевільні 1920-ті. Епоха мартіні та оливок. Що ви знаєте про цей час? «Marco Concert» запрошує Вас вийти з метушні ХХІ століття і влитися в метушню ХХ століття. Крізь листи, щоденники, вірші і джазові імпровізації ми вловимо дух того часу – разом із Ванею Якімовим. За роялем – Павло Ігнатьєв.

Це час перших телефонів, телеграфів і грамплатівок. Це кінематограф замість водевіля і автомобілі не як повсякденність, а як розкіш. Це чорний джах, що ллється з кожного підворіття, і епоха вічного танцю. Звісно ж, це маленька чорна сукня. Це свобода як маніфест життя в ім’я життя. А ще це саме той час, коли на вулицях Парижа можна було випадково зустріти Шаляпіна, в кабаку – Хемінгвея за чаркою хересу і в суперечці з Пікассо.

Час зухвалих експериментів і ще не втраченого покоління, Великих чоловіків і прекрасних жінок, нового сприйняття життя під лупою психоаналізу Фройда. Про нестерпну легкість буття. Про свято, котре завжди з тобою, і музику, котра не існувала без танцю.

Ви почуєте звуки міста 20-х років і побачите Париж очима таких геніїв, як Ремарк і Фітцджеральд, Далі та Пікассо, Бунін і Купрін, Бальмонт та Хемінгвей.

Купити квитки онлайн: 150-350 грн.

Квитки в касах за посиланнями або за ? (050) 4-622-622, (044) 240-26-22

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe