Читомо > Календар подiй > «Вірші і Джаз» проведуть вечір «Спальні поетів»

Календар подiй

«Вірші і Джаз» проведуть вечір «Спальні поетів»

13-07-2016 | 20:00
м. Київ, Roof, вул. Січових Стрільців, 37-41

«Marco Concert» запрошує на музично-концептуальний вечір «Спальні поетів» на дах «Roof». На сцені виступлять київський поет Іван Якімов, за роялем – Павло Ігнатьєв.

Це спроба зазирнути за інтимні декорації, аби дізнатися історії, що вплинули на творчість геніїв найглибше. Не для того, щоб тримати свічку, а для того, щоб краще зрозуміти те, що і чому вони хотіли сказати.

Хочете зрозуміти, про що говорить поет? Зазирніть у його спальню. Це не порада Фройда, це факт: поетів без жінок не існує. За великою поезією завжди стоїть велика жінка. Пізнати поета – означає відчути всі його переживання. Зрозуміти поета – це роздивитися за рядками жіночі черевички і шляпку.

  • Як Маяковський погодився бути третьїм у першій радянській шведській родині?
  • Чий прообраз стоїть за великими романами Ремарка?

Про Хемінгвея і його нерозділене кохання до жінок і випивки, про скандального Єсеніна і його Шагане, про Велику вуличну дівчинку Піаф та чоловіка, котрий навчав її правилам етикету, – про все це розповість Ваня Якімов під звуки джазу від Павла Ігнатьєва.

У кожного поета є свій Рубікон – своя фатальна жінка. Вона завжди підступна, завжди – гра з вогнем. Вона може піднести і створити велике, а може згубити і спалити після себе все живе. Вона завжди – Велика Краса. І навіть крізь час ми можемо знову бачити і почути її в рядках віршів та листів.

Купити квиток: 150-350 грн 
Квитки на касах: за посиланням або ? (050) 4-622-622, (044) 240-26-22

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe