Читомо > Календар подiй > Віра Агеєва розповість про «Дороги й середохрестя» письменників

Календар подiй

Віра Агеєва розповість про «Дороги й середохрестя» письменників

13-06-2016 | 18:30
м. Львів, книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

«Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію книжки Віри Агеєвої «Дороги й середохрестя». Модератор – Данило Ільницький.

«Дороги й середохрестя» – цінне зібрання літературознавчих текстів, у яких є і цікавий погляд у глибину, й аналітичне розбирання кісточок, і формування нового бачення відомих нам героїв і постатей. Мозаїка стилів, шукань, художніх прямувань, творчих біографій розгортається у зверненні до текстів Олександра Довженка, Миколи Бажана, Майка Йогансена, Юрія Косача, Оксани Забужко, Сергія Жадана. Попри те, що саме міжґенераційні конфлікти й рухають мистецький розвиток, бунтівливі діти все ж багато чим завдячують своїм «літературним батькам». Бо від традиції конче треба втікати, але ніколи не можна втекти.

Про письменників і наше сприйняття їх, про ключі розуміння, контекст і текст, про літературних батьків і дітей, про тих, хто руйнував і будував, говоритиме письменниця, літературознавець, літературний критик Віра Агеєва. Модеруватиме презентацію кандидат філологічних наук Данило Ільницький.

Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe