Читомо > Календар подiй > Віоліна Ситнік презентує книжку «Особистий простір»

Календар подiй

Віоліна Ситнік презентує книжку «Особистий простір»

12-11-2016 | 16:00
м. Хмельницький, книгарня «Є», вул. Проскурівська, 2

Видавництво «Твердиня» запрошує на презентацію книжки Віоліни Ситнік «Особистий простір». Книжка від дипломантки Міжнародного конкурсу молодих літераторів «Гранослов-2016».

Одвічна проблема сучасної жінки – будувати кар’єру чи сім’ю? Що робити, коли ти ще така молода, але набагато успішніша за деяких чоловіків? Та й не деінде, а в мистецтві! Проте найблискучіша кар’єра не зігріє довгими зимовими ночами, а чоловік, який обіцяє бути навіки з тобою «в горі і радості», може швидко забути обіцянку. Так багато запитань, так важко знайти єдино правильну відповідь…

Саме такі оповідання – яскраві, ніжні й ліричні, іронічні й цинічні, а подеколи навіть жорсткі та абсурдні – ви знайдете на сторінках збірки оповідань «Особистий простір» молодої письменниці Віоліни Ситнік.

Письменниця Наталія Гурницька так охарактеризувала прочитану збірку:

«Кожне оповідання – це цілий особливий світ, і кожне – яскраве, мудре, цікаве і глибоке! Завжди приємно, коли не помиляєшся в очікуваннях! І це саме той випадок».

Довідка:

Віоліна Ситнік – молода письменниця з Кам’янця-Подільського. У минулому – журналістка, нині – держслужбовець. У вільний від роботи й творчості час – співзасновниця та головна редакторка літературно-мистецького часопису «PHOENIX». Дипломантка міжнародного конкурсу молодих українських літераторів «Гранослов» (2016 р.), співавторка популярних збірок веселих дівочих оповідань «Балачки про все на світі» та «Теревені аж до ранку» (видавництво «ЛА «Дискурсус»).

Тел.: (0382) 709 792

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe