Читомо > Календар подiй > Вікторія Лопухіна проведе курс кирилиці

Календар подiй

Вікторія Лопухіна проведе курс кирилиці

19-10-2017 | 19:00
м. Київ, Арт і Я, вул. Хрещатик, 32-б, оф. 8

Кирилиця жива, її форми різноманітні, тому вона і цікава для графічних та шрифтовфх дизайнерів. І так як на наших очах відбувається еволюція рідних літер, студія Арт і Я та тандем сестер Лопухіних VikaVita / The calligraphy sisters пропонує і вам не втрачати можливості бути серед каліграфів-винахідників й прийняти участь у відродженні кириличних літер саме з українською ознакою.

А робитимемо ми це із присмаком старого Києва. Для цього ми звернемо увагу на вивіску. Адже саме у них викарбовуються історії поколінь, відображається культурна спадщина, яка не підвладна часу. Тому, ми будемо подорожувати не лише вулицями міста, а і історією кирилиці. Це буде цікава мандрівка і серйозна аналітична та практична робота.

Ми познайомимося з широким спектром інструментів, уважно вивчимо графеми літер, звертаючись до історичних кириличних прикладів і врешті – створимо фінальні композиційні вивіски.

У програмі:

  1. Знайомство з історією кирилиці.
  2. Знайомство з інструментами.
  3. Базові вправи та прописування літер уставу.
  4. Опанування скоропису браш-пеном.
  5. Пошук та аналіз кириличних літери на вивісках.
  6. Правила та закони композиції.
  7. Вибір особистості для якої будемо створювати пам’ятну фасадну табличку. Ескізи, пошуки та фінальні композиційні вивіски.
  8. Робота з літерами та композицією в редакторах Adobe Photoshop та/чи Adobe Illustrator.

Довідка:

Vika Lopukhina – каліграф, дизайнер, викладач. Працює разом з сестрою Віталіною, популяризує кирилицю і традиційні почерки в сучасному світі. Бере участь в міжнародних каліграфічних конференціях і виставках. Серед них: Міжнародна виставка каліграфії в Москві і Нижньому Новгороді, Typomania (Москва), Typetersburg (Санкт-Петербург), International Festival of Poster and Typography Design PLASTER (Toru?, Poland), International Festival The Design of Word (Milan, Italy). Була одним з організаторів фестивалю Рутенія (2009 рік, Київ).

Разом з сестрою провели більше 50 лекцій, курсів і майстер-класів в різних містах – Києві, Львові, Санкт-Петербурзі, Челябінську, Познані-Варшаві, Мінську, Кишиневі і навіть в Пуне (Індія).

Публікувалася в німецьких і польських журналах по леттерінгу і каліграфії, а також в книзі Mastering Calligraphy: The Complete Guide to Hand Lettering.

Для кого: курс розрахований як на учнів після базового курсу, так і для тих, хто тільки знайомиться з каліграфією, але необхідні базові навички у володінні інструментами (пласке перо, пензель).

Графік: щочетверга о 19:00 – 20:30 (1,5 години)

Тривалість: 12 занять, 12 тижнів

Вартість: 4600 грн. Для студентів та випускників школи також діє знижка 10%.

Реєстрація або за телефоном 098 607 12 67 – Анастасія Платунова, координатор.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe