Читомо > Календар подiй > Вікторія Дикобраз презетує збірку «Семантика наших прикрас»

Календар подiй

Вікторія Дикобраз презетує збірку «Семантика наших прикрас»

12-02-2016 | 18:00
м. Тернопіль, Книгарня «Є», вул. Валова, 5-9

Видавництво «Крок» запрошує на презентацію поетичної збірки Вікторії Дикобраз «Семантика наших прикрас». Модератор – Юрій Матевощук.

Вікторія Дикобраз – організатор культурних подій, керівник МГО «Література.РВ», автостопер та автор, власне, текстів. «Семантика наших прикрас» – її дебютна збірка.

Книжка стала своєрідним зібранням символів і знаків, які зіграли певну роль у житті Вікторії, які змальовують її вірші, доповнюють або підкреслюють їх. Чорний із жовтим у колористиці, зумисна відсутність нумерації сторінок, візуально подібна до словникової типографіка – це те, що впадає у вічі найпершим.

«Спільні проекти дизайнерів та поетів не є рідкістю, та все ж, зазвичай у них немає належної уваги розвороту й окремій сторінці, а також її ідейному наповненню. Тому для нас так важливо було попрацювати над словом і образом водночас», – Алекс Корчевскі (Олександра Корчевська), дизайнер збірки.

«На чотири розділи припало 63 вірші. Кожен текст має супровід: назву, дату, ретельно підібраний коментар, перегук із кольором і простором навколо себе.
Вона поміщається у кишені куртки, проте мені випадає з обох рук. Ми намагалися зробити красиво. Сподіваюся, чимось вийшло і корисно», – Вікторія Дикобраз.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe