Читомо > Календар подiй > Віктор Суворов святкує своє 70-річчя

Календар подiй

Віктор Суворов святкує своє 70-річчя

25-04-2017 | 18:00
м. Харків, книгарня «Є», вул. Сумська, 3

Харківське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка запрошує на вечір, присвячений 25-ій річниці бестселера 1990-х років «Криголам» та 70-річчю його автора історика Віктора Суворова. Модераторка — Вікторія Склярова.

Віктор Суворов – історик, дослідник та письменник у жанрі історико-документального та художньо-історичного роману. Автор численних популярних книжок з історії Другої світової війни та діяльності спецслужб СРСР, аналіз та опис подій у яких значно відрізняються від трактування історії, що викладалась за часів СРСР, трактуванню історії у пострадянських країнах та за їх межами.

Кожна книга автора ґрунтується на унікальних, підібраних професійним розвідником конкретних історичних фактах. У результаті створюється дуже сильна конструкція, яка ніби криголам розтрощує всі комуністичні міфи про «миролюбну» державу робітників та селян, її мудрих вождів та безмірно щасливий радянський народ.

«Криголам»– документально-публіцистична книга Віктора Суворова, в якій аргументовано стверджується, що Адольф Гітлер, розпочавши війну проти СРСР, лише випередив радянські агресивні плани вторгнення СРСР у Німеччину, яке готували на липень 1941 року. Вперше книжка побачила світ 1987 року.

Вечір буде побудовано у формі розмови-дискусії, кожен охочий зможе поділитись власними думками щодо твору і його автора.

Тел.: (057) 717 03 99.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe