Читомо > Календар подiй > Викладач перекладу Надія Казанцева проведе вебінар

Календар подiй

Викладач перекладу Надія Казанцева проведе вебінар

11-02-2016 | 16:00
м. Київ, UTIC, вул. Госпітальна, 12

UTIC-2016 проведе вебінар перекладачки і викладача перекладу Надії Казанцевої.

  • Хто він: перекладач-практик, який прочитав дві книги з педагогіки й увійшов в аудиторію до студентів – чи дипломований вчитель іноземної мови, який змінив спеціалізацію? Чи хтось інший?
  • Чи можна навчати перекладу, не виконуючи перекладів на замовлення? А якщо навпаки – замовлень стільки, що не встигаєш готуватися до занять?
  • Чи має викладач враховувати ситуацію на ринку праці, куди зовсім скоро вийдуть його студенти? Чи повинен він сам бути конкурентоспроможним на цьому ринку?
  • Чи можна зараз викладати переклад так само, як п’ять років тому? Чи варто готуватися до того, що завтра, післязавтра і через рік все знову зміниться? І чи можна взагалі бути до цього готовим?

Довідка:

Надія Казанцева, перекладач і викладач перекладу. Надія спеціалізується на перекладі рекламних текстів і художньої літератури. У її доробку — переклади книжок для видавництв «Эксмо» і «АСТ», а також премія Нори Галь (2013 р.). Понад 18 років Надія викладає в Уральському федеральному університеті безліч дисциплін, включаючи теорію і практику перекладу, основи редагування та методику навчання перекладу. Надія — кандидат педагогічних наук, автор 41 наукової роботи, 11 підручників і посібників з перекладу, 6 майстер-класів для викладачів, а також декількох робочих програм з 8 дисциплін магістратури.

Запрошуємо до участі у вебінарі викладачів перекладу, фрілансерів, керівників БП і студентів.

Навіть якщо не маєте можливості прослухати вебінар в прямому ефірі — зареєструйтеся, щоб першими отримати посилання на матеріали.

Реєстрація

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe