Читомо > Календар подiй > Видавництво «Музична Україна» святкує 50 років

Календар подiй

Видавництво «Музична Україна» святкує 50 років

15-12-2016 | 18:00
м. Київ, Будинок звукозапису, вул. Л. Первомайського, 5-А (Велика концертна студія Українського радіо)

Цього року Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна» святкує свій 50-річний ювілей. Запрошуємо на урочистий концерт-презентацію видання «Музика ХХІ століття» (упорядник В. Матюхін), випущеного за програмою «Українська книга», присвячений 50-річному ювілею видавництва. У презентації беруть участь автори, які в різні роки працювали з видавництвом «Музична Україна».

За півстоліття видано понад 5200 видань, серед яких: симфонічні партитури, клавіри опер та балетів, хорові та вокальні твори, науково-популярна та художня література, ноти для камерних ансамблів та інструментів соло, нотна література для дітей. За 50 років на виданнях «Музичної України» виросло чотири покоління музикантів, які представляли та представляють нашу державу на міжнародній арені. За часів Радянського Союзу «Музична Україна» була найкращим нотним видавництвом, про що свідчать відгуки музичної спільноти.

На сьогоднішній день видавництво продовжує реалізувати як найактуальніші видання в сфері професійної академічної музики – це першодруки партитур українських композиторів-класиків і масштабні твори найвідоміших сучасних українських композиторів, так і створює нові унікальні книги для дітей. «Музична Україна» видає літературу за програмою «Українська книга», співпрацює з Польським інститутом у Києві та з Інститутом проблем сучасного мистецтва. Видає ноти на замовлення. Кожне видання супроводжується концертом-презентацією, до якої залучаються найкращі українські колективи.

У програмі:

  • Олексій Войтенко. Lento
  • Віталій Вишинський. Серенада
  • Любава Сидоренко. Маріонетки
  • Олег Безбородько. Дві пісні (кантата) на вірші Марини Цвєтаєвої
  • Олександр Шимко. Поки ми не світло
  • Богдан Кривопуст. Квітка папороті
  • Золтан Алмаші. Супрун-рапсодія

Виконавці:

  1. Національний ансамбль солістів «Київська Камерата»
  2. Художній керівник і головний диригент – народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Валерій Матюхін
  3. Солісти – лауреати міжнародних конкурсів: Маріанна Скрипа (скрипка), Катерина Супрун (альт), Золтан Алмаші (віолончель)

Вхід вільний.

Довідки за тел.: (044) 362-73-79, (050) 805-57-64

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe