Читомо > Календар подiй > Видавничий дім «Школа» оголошує фотоконкурс

Календар подiй

Видавничий дім «Школа» оголошує фотоконкурс

08-03-2018 | 15:00
Україна

Видавничий дім «Школа» оголошує фотоконкурс для справжніх принцес, який триватиме з «15» січня «08» березня 2018 року.

Умови участі в конкурсі:

  1. Придбати «Принцески — не просто розмальовка» та якнайкраще розфарбувати хоча б одну сторінку.
  2. Сфотографуватися з розфарбованою сторінкою в образі однієї з принцесок, обов’язково з короною (або створити свій образ, дібравши костюм та аксесуари на власний розсуд). Підписати фото: принцеска (ім’я, прізвище), … років.
  3. Запропонувати щонайменше один власний сюжет про пригоди принцесок, який міг би бути використаний для створення малюнка.
  4. Вподобати спільноту видавництва у ФБ та поділитися цим записом на своїй сторінці. У коментарях викласти фото з хештегом #КОНКУРС_ЯПРИНЦЕСКА та власний коротенький сюжет малюнка (або кілька сюжетів). Один учасник може викласти не більше двох фото!
    Фотографії принцесок приймаються також на електронну скриньку schoolbook.publish@gmail.com з приміткою #КОНКУРС_ЯПРИНЦЕСКА (якщо учасник не є користувачем фб).

#КОНКУРС_ЯПРИНЦЕСКА триватиме з «15» січня 2018 р. до «08» березня 2018 р., фото приймаються до 15:00 «05» березня 2018 р. Підбиття підсумків відбудеться «08» березня 2018 р. Переможці будуть визначені шляхом голосування, яке триватиме з 15:00 «05» березня до 15:00 «08» березня 2018 р. Для голосування буде створено альбом з фотографіями всіх учасників.

Автори трьох фото, які наберуть найбільше лайків, отримають у подарунок книжки на суму 500 грн. Крім того буде вручено спеціальну «Премію видавничих симпатій» (книжки на суму 1000 грн) — за фото й сюжет, які вразять колектив видавництва своєю оригінальністю та красою.
*Усі умови обов’язкові до виконання!
** У разі виникнення питань, звертатися у приватні повідомлення сторінки ВД «Школа»

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe